fanaposten.no

Kundesenter

Fanaposten kommer ut hver tirsdag og fredag. Nettavisen oppdateres kontinuerlig. Her kan du bestille abonnement, sende bursdagshilsen, bestille annonser eller komme i kontakt med oss om andre ting vi kan hjelpe deg med.

Abonnement
  • Bestill ditt abonnement her. For nye og tidligere abonnenter som ønsker å få avisen levert hjem to ganger i uken.
  • Feriestopp. Bruk dette skjemaet for å stanse eller omadressere avisen når du skal på ferie.
  • Adresseendring. Er du på flyttefot? Da benytter du dette skjemaet.
Gratulasjon
Leserbilder
Annonser - Markedsavdeling

Kontakt oss for spørsmål om annonsering i Fanaposten eller på vår nettside:

​Bestilling av annonser, levering av matriell på epost kan sendes till annonse@fanaposten.no.

Du kan bestille annonser her.

Redaksjonen

Tips til redaksjonen kan sendes her.

 

Telefon: 55 11 80 10 (innvalg for redaksjon, annonseavdeling eller abonnement)

Redaksjonen:

Ståle Melhus, ansvarlig redaktør
melhus@fanaposten.no
982 17 445

Terje Bringsvor Nilsen, journalist
terje@fanaposten.no
997 92 156

Mari Møen Nygaard, journalist
mari@fanaposten.no
959 32 251

Roy Ellingsen, journalist
roy@fanaposten.no
924 44 920

Adresse: Østre Nesttunveg 6, 5221 Nesttun.
Åpningstider: mandag – fredag 09.00-16.00.
Organisasjonsnummer: 939541489

Sentralbord: 55 11 80 10
Tips: tips@fanaposten.no


Ikke fått avis, eller henvendelser om abonnement?
Ring 23 33 91 58 eller send epost til fanaposten@mediaconnect.no

Fanaposten arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Den som mener seg rammet av urettmessig avisomtale oppfordres til å ta kontakt med redaksjonen. Det er også mulig å ta kontakt med Pressens Faglige Utvalg (PFU), et klageorgan oppnevnt av Norsk Presseforbund som behandler klager mot pressen i presseetiske spørsmål.

Fakturainformasjon:
Vi mottar kun elektroniske faktura (EHF eller pdf): regnskap@mbkonsern.no
Les mer om efaktura her.


Ansvarlig redaktør: Ståle Melhus, 982 17 445
Daglig leder: Kenneth Dahling, 952 24 714

© Fanaposten